Fivem Sunucu kiralaralayacağım ama fiyatlar nedir? Sorusunun cevabı için doğru yerdesiniz. Türkiye içerisinde fivem sunucu kiralamak için birden fazla hosting bulunmaktadır. Bazı hosting firmaları kişi sayısına göre satış yaparken bazılarıda özelliğe göre satışlarını yapmaktadır. Önemli olan en ucuz fiyatı değil en uygun fiyata en iyi hizmeti verebilecek yani ödenen fiyatın karşılığında iyi bir hizmet sunabilecek hosting firmasını bulmaktır. Kısacası fiyatı uygun diye hiç özellik sağlamayan tecrübesiz bir hosting tercih edilmemelidir.

TUCHOST.COM Fivem Sunucu Kiralama Fiyatları

Araştırma yaparak Tuchost.com hosting firmamızda uygun fiyat, Donanım seçenekleri, Özel paket oluşturma, Sunucu paketleri, Tecrübe ve Kaliteli bir deneyim sunduğunu öğrenebilirsiniz. Peki nedir bu uygun fiyatlarınız?

Fiyatlandırma tamamen sizin seçimleriniz ile belirlenmektedir. Örneğin xeon donanıma sahip bir sunucu kiralayacak kişi güncel olarak 1 GB Ram için 7.5 TL Ücret ödemekte ve dilediği kadar ram alabilmektedir. Aynı şekilde 1 CPU için 7.5 TL ücret ödeyerek dilediği kadar CPU satın alabilmektedir. Yani paketinizi tamamen kendiniz yapıyorsunuz ve buda tam ihtiyacınıza göre bir ürün almanızı sağlamaktadır. Donanım olarak Ryzen seçen bir kişi performans canavarı bir makine için 1 GB RAM veya 1 CPU almak isterse sadece 15 TL Ücret ile alabilmektedir. Örneğin 4 GB Ram 2 CPU Ryzen 9 sistem alan bir müşterimiz toplam 90 TL Ücret ödemektedir. Aynı özelliği xeon sistem için alan bir müşterimiz Sadece 45tl ücret ödemektedir.

Fivem Server Kiralama adresine giderek yukarıdaki görselde belirtilen donanım seç butonu ile tüm fiyatları görebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular sayfanın sağ alt tarafında canlı destek butonu olduğunu unutmayın!