Discord Bot Discord Sunucu

VDS Sunucu Kiralama - TUCHOST.COM

Discord Server

Fiyatlar / Ödeme

 Discord.js

 Discord.py

 Discordgo

 Sinusbot

 JMusicBot

 Bastion

 ATLBot

 7/24 Aktif – Ücretsiz

 Özel Kontrol Paneli

 Otomatik anında teslim

Discord Bot Satın Al

Öne Çıkan Özellikler

Otomatik Kurulum

Ürün anında kuruluma alınır, hatasız şekilde otomatik olarak oluşturulur.

Profesyonel Destek

Gelişmiş destek sistemi ile çözülmeyen sorun yoktur.

Sunucu Yöneticisi

Tek tuş ile tüm oyun sunucularını kolayca kurabilirsiniz.

DDoS Koruması

1.5 Tbit/S DDoS Koruması ve Özel saldırı koruma sistemi.

Tecrübe

Yazılımsal ve Donanımsal olarak en iyi hizmetler.

Hizmet Değiştirme

İstediğiniz zaman tek tuş ile hizmet değiştirebilirsiniz.

Alacağınız tüm hizmetleri en ince detayına kadar önceden görebilirsiniz.

Donanım

Ryzen 9 / Ryzen 7 / Xeon 5675

 M.2 Nvme / EVO / QVO

DDR3 / DDR4 / ECC

15K RPM SAS/SATA RAID 0

Ortak Özellikler

 DDoS Koruması 

 %99.9 Uptime

 10Gbit UpLink

 Alt Kullanıcı

 Sınırsız Slot

 Discord Reklamı

 SubDomain

 İade Garantisi

 Müşteri Yetkisi

 Ücretsiz Paketler

 Otomatik Kurulum

 Tüm eklentiler

 Oyun Değiştirme

 Sunucu Yöneticisi

 Mobil Kontrol

 Ücretsiz Kurulum

 7/24 Destek

 Kolay Yönetim

 Temiz IP

 Mobil Erişim

 Yazılım Güncelleme

 Hızlı Yardım

 Gaming Donanım

 Saldırı Kontrol Paneli

 Forum Reklamı

 FTP / MYSQL

 22 İşletim Sistemi

Sık Sorulan Sorular

Discord Bot 7/24 Aktif Etme

Discord Bot veya Discord Bot Sunucunuzu 7/24 aktif etmek için ücretsiz paketimizi kullanabilirsiniz. Çok basit bir şekilde işlemleri tamamlayacaksınız.

Size Güvenebilirmiyim?

Discord botunuzu başka bir firma üzerinde barındırmanız botunuz açısından tehlike oluşturur. Firma yetkili veya erişim sahibi kişiler tarafından botunuza erişim sağlanabilir. TUCHOST.COM Olarak erişim yetkisi discord bot alanı için tamamen kapatılmış ve otomasyona bağlanmıştır. Herhangi bir dosyanızı göremiyor / düzenleyemiyoruz. Tüm verileriniz ve botunuzun güvenliği maximum düzeyde sağlanmaktadır. Botunuzun güvenlik nedeniyle zarar görmesinin tek ihtimali panel sahibi tarafından 2 aşamalı doğrulamanın aktif edilmemesi ve hesabın şifresinin sızdırılması olabilir. 2 Aşamalı doğrulamayıda panel üzerinden aktif ederek sunucunuzun güvenliğini en üst seviyeye çıkartarak sorun yaşama ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Discord Botuma Sponsor Olurmusunuz

Discord Botunuza sponsor olarak sizlere daha iyi bir sistem sağlayabiliriz. Sponsorluğu onaylamamız için tuchost.com/musteri-paneli adresinde bir hesap açmanız ve destek talebi butonu ile ticket göndermeniz gerekmektedir. Ticket içerisinde botunuzun istatistiğini detaylı şekilde yazmanız beklenir. Ortalama 24 saat içerisinde olumlu veya olumsuz bir dönüş yapılır fakat görüşmeler büyük oranla olumlu sonuçlanmaktadır.

Discord Sunucu Kurulum Süresi Nedir?

Discord Sunucu Kiralama hizmeti otomatik kurulum özelliğine sahiptir. Discord Sunucu ödemesi tamamlandıktan 1 saniye sonra müşteri panelinizde ürününüzü kullanmaya başlayabilirisiniz.

Discord Bot Sunucu Nedir

Discord Sunucu veya Discord Bot olarak adlandırılır. Discord sunucularında aktif olarak kullanılan botların 7/24 ve gecikmesiz bir şekilde aktif kalması için kullanılan bir hizmettir.

Discord Bot VDS

Discord Sunucu veya Discord Bot Kiralama hizmetinde bulunduğunuz sayfa içerisinde özel kontrol paneli ile hizmet sağlanmaktadır. Kontrol paneli ile hizmet sağlamamızın Discord Bot VDS Sunucusuna göre yüksek tasaffur sağlaması ve performansının görülür derecede yüksek olmasıdır. Kullanıcı açısından kullanım rahatlığı mobilden bot yapmanıza imkan verecek bir panel ile tercih edilmektedir. Discord Bot VDS Almak isteyen müşterilerimiz vds sunucu kiralama sayfamızdan bir vds alarak içerisine kurulumu yapabilirler.

Discord Bot Fiyatları

Discord Sunucu veya Discord Bot Kiralama hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilir ve botunuzu 7/24 aktif tutabilirsiniz. Ücretsiz paketimizde herhangi bir limit bulunmamaktadır. Yüksek seviyeli discord botları için ek 10 tl gibi küçük miktarlar ile sistem özellikleri yükseltilebilmektedir. Her kişi veya Discord botuna göre paketler sağlayabilmekteyiz.

Discord Bot daha sonra yükseltilebilirmi?

Evet, aldığınız Discord Bot hizmetini satın almanızın üzerinden kaç gün geçtiği farketmeden istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

Ücretsiz sağlanan özellikleriniz nelerdir?

Discord Bot alanında tercih edilmemizin en büyük sebebleri;
Tamamen ücretsiz olarak 1.5 Tbit/s DDoS Koruması, SSD Alt Yapı, 10 Gbit Uplink, Tek tuş ile tüm oyun sunucuları ve hosting sistemlerinin kurulabilmesi, Özel Discord Bot Sunucu kontrol paneli, uygun fiyat ve yüksek performanstır.

SİZE SAĞLANAN TÜM ÖZELLİKLERİN DETAYLI AÇIKLAMASI

Ürünü almadan önce tüm sağlayacağımız özellikleri , sistemleri , tüm teknik detayları ve panel görüntülerimizi kısacası alacağınız her bir özelliği en ince detayına kadar görmek istermisiniz?

Discord Bot Hakkında

Discord Bot hakkında detaylı bilgi

Discord bot hizmetleri anlık olarak kurularak teslim edilmektedir ve bir discord bot sahibinin 7/24 aktif bir hizmet verebilmesi için gereklidir. Türkiyenin en yüksek sayıda discord botuna sahip olan tuchost.com ile güvenli bir şekilde discord botlarınızı aktif edebilir ve düşük gecikme değerleri ile botunuzu daha yüksek yerlere getirebilirsiniz. Ücretsiz paketlerimizi tercih eden müşterilerimiz özellikleri yetmediği taktirde 10 tl civarı ufak eklemelerle ücretli bir pakete geçiş yapabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilir. Tüm bunların yanında yüksek seviyeli discord botları sponsorluk için bizim ile tuchost.com/musterı-paneli adresi üzerinden ticket açarak discord botunun detaylı istatistiklerini paylaşması halinde 24 saat içerisinde olumlu veya olumsuz bir dönüş yapılarak bilgilendirilmektedir. Görüşmeler genelde olumlu yönde sonuçlanmaktadır. Hizmeti ücretsiz sağlamamızın sebebi alanda marka bilinirliğini arttırmak içindir başka herhangi bir sebebi bulunmamaktadır.