Garry’s Mod Sunucu Kiralama

Fivem Sunucu Kiralama - TUCHOST.COM

Garry’s Mod Server Kiralama

Hizmet Önizlemesi

Otomatik Kurulum

Ürün anında kuruluma alınır, hatasız şekilde otomatik olarak oluşturulur.

Profesyonel Destek

Gelişmiş destek sistemi ile çözülmeyen sorun yoktur.

Sunucu Yöneticisi

Tek tuş ile tüm oyun sunucularını kolayca kurabilirsiniz.

DDoS Koruması

1.5 Tbit/S DDoS Koruması ve Özel saldırı koruma sistemi.

Tecrübe

Yazılımsal ve Donanımsal olarak en iyi hizmetler.

Hizmet Değiştirme

İstediğiniz zaman tek tuş ile hizmet değiştirebilirsiniz.

Alacağınız tüm hizmetleri en ince detayına kadar önceden görebilirsiniz.

GMOD Sunucu

Donanım

Ryzen 9 / Ryzen 7 / Xeon 5675

 M.2 Nvme / EVO / QVO

DDR3 / DDR4 / ECC

15K RPM SAS/SATA RAID 0

Gmod Sunucu Kiralama

Ortak Özellikler

 DDoS Koruması 

 %99.9 Uptime

 10Gbit UpLink

 Alt Kullanıcı

 Sınırsız Slot

 Discord Reklamı

 SubDomain

 İade Garantisi

 Müşteri Yetkisi

 Ücretsiz Paketler

 Otomatik Kurulum

 Tüm eklentiler

 Oyun Değiştirme

 Sunucu Yöneticisi

 Mobil Kontrol

 Ücretsiz Kurulum

 7/24 Destek

 Kolay Yönetim

 Temiz IP

 Mobil Erişim

 Yazılım Güncelleme

 Hızlı Yardım

 Gaming Donanım

 Saldırı Kontrol Paneli

 Forum Reklamı

 FTP / MYSQL

 22 İşletim Sistemi

Garry’s Mod Server Kurma

Fiyatlar / Ödeme

 Sunucu Paketleri

 TeamSpeak 3

 1500 Gbit DDoS Koruması

 Forum Reklam

 Discord Reklam

Sık Sorulan Sorular

Garry's Mod sunucu kiralama hizmetinden gelir elde edebilirmiyim?

Evet, aldığınız Garry’s Mod sunucu kiralama hizmetinden gelir elde edebilirsininiz. Kiraladığınız hizmet ile istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz.

Panel ile VDS arasındaki fark nedir?

Panel : Tarayıcı üzerinden yönetilebilen, linux alt yapısı ile yüksek performans sağlayan, kolay kontrol edilebilen ve her kullanıcıya uygun yapıdadır.

VDS : Uzak masaüstü bağlantısı ile yönetilen, genellikle extra ts3 vb. programları çalıştırmak amacı ile kullanılır ve daha tecrübeli kişiler içindir.

En detaylı şekilde sorunuzun cevabını almak için: Tüm Detaylar

TUCHost Sunucu Yöneticisi ne işe yarıyor?

TUCHost.com’un müşterilerine özel olarak kullanımlarını kolaylaştırmak amacı ile kodladığı bir uygulamadır. Uygulama VDS (Sanal Sunucu) içerisine ücretsiz olarak kurulur. Programın amacı 10 larca oyunun sunucusunu tek tuş ile kurabilmeniz ve en sık kullanılan uygulamalara tek tuş ile ulaşabilmenizdir. 

Ücretsiz Web Sitesi Nedir?

Kiralanan Garry’s Mod server kiralama hizmetinin 100 tl ve üzeri tutarda olması durumunda tuchost.com olarak siz değerli kullanıcılarımıza tamamen bizim tarafından düzenlenen bir web sayfası hediye ediyoruz. İncelemek için : demo

Garry's Mod sunucu kiralama hizmeti teslim süresi nedir?

Garry’s Mod sunucunu kiralama hizmetinizin ödemesi tamamlandıktan sonra 1 saat içerisinde teslim edilir. Ürünlerimiz otomatik kurulum özelliğine sahiptir.

Garry's Mod server kiralama hizmeti daha sonra yükseltilebilirmi?

Evet, aldığınız Garry’s Mod sunucu kiralama hizmetini satın almanızın üzerinden kaç gün geçtiği farketmeden istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

Garry's Mod server kiralama hizmetinde destek veriyormusunuz?

Evet, destek ekibimiz ve hizmetimiz bulunmaktadır. Teslim aldığınız GMOD sunucu kiralama hizmeti ile ilgili her konuyu bizlere danışabilirsiniz.  GMOD sunucunuz hakkında yardım almak için sitemizin sağ alt tarafında bulunan canlı destek modülünü kullanabilir veya sitenin altında “footer” bölümünde belirtilen discord adresimize gelerek GMOD sunucu yardımı alabileceğiniz tüm alanları görebilirsiniz.

SİZE SAĞLANAN TÜM ÖZELLİKLERİN DETAYLI AÇIKLAMASI

Ürünü almadan önce tüm sağlayacağımız özellikleri , sistemleri , tüm teknik detayları ve panel görüntülerimizi kısacası alacağınız her bir özelliği en ince detayına kadar görmek istermisiniz?

GMOD Hakkında

ÖZET:

İster araba, ister roket, mancınık veya henüz adı olmayan bir şey olsun, kendi mekanizmalarınızı oluşturmak için nesneleri üretir ve bunları bir araya getirirsiniz, bu size kalmış. Çevrimdışı yapabilir veya her gün çevrimiçi oynayan binlerce oyuncuya katılabilirsiniz.

İnşaatta çok iyi değilseniz – endişelenmeyin! Aptal konumlara çeşitli karakterler yerleştirebilirsiniz. Ama daha fazlasını yapmak istiyorsanız, imkanlarımız var.

Garry's Mod hakkında detaylı bilgi

ÖZET:

Sandbox’ın Ötesinde

Garry’s Mod topluluğu muazzam bir içerik kaynağıdır ve oyuna yüzlerce benzersiz mod eklemiştir. Trouble In Terrorist Town’da, suçlular cinayetlerini örtbas etmeye çalışırken çevrimiçi bir cinayeti çözen bir dedektif olabilirsiniz. Prop Hunt’ın ayrıntılı, şekil değiştiren Saklambaç oyununda top, bitki, sandalye veya başka bir şey olun. Elevator: Source, oyuncuları hava kilitlerine ve yavru kedi dans partilerine götüren, oyunun ilk asansör heyecanı sürüşüdür.

İndirilecek 300.000’den fazla model, harita ve aygıtla en canlı Steam Topluluk Atölyelerinden birine sahibiz. Yapılarınızı iyileştirmek için yeni araçlardan uzaydan gökkuşağı renginde nükleer patlamaları ateşleyen silahlara kadar her şeye sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz kadar çok veya az alın: hepsi ücretsiz.

Garry’s Mod bir fizik sanal alanıdır. Önceden tanımlanmış herhangi bir amaç veya hedef yoktur. Size araçları veriyoruz ve sizi oynamaya bırakıyoruz.

İster araba, ister roket, mancınık veya henüz adı olmayan bir şey olsun, kendi mekanizmalarınızı oluşturmak için nesneleri üretir ve bunları bir araya getirirsiniz, bu size kalmış. Çevrimdışı yapabilir veya her gün çevrimiçi oynayan binlerce oyuncuya katılabilirsiniz.

İnşaatta çok iyi değilseniz – endişelenmeyin! Aptal konumlara çeşitli karakterler yerleştirebilirsiniz. Ama daha fazlasını yapmak istiyorsanız, imkanlarımız var.