Hakkımızda

Hakkımızda 

Misyonumuz

TUCHOST.COM Müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet sunmayı benimsemiştir. Müşterilerimize her zaman hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için yaptığımız çeşitli yatırımlar ile her gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak en önemsediğimiz konudur.

Vizyonumuz

Başta oyun sunucu kiralama hizmeti olmak üzere bir çok kategoride firmamızı diğer firmaların önüne geçecek sistemler yapmak, bu sistemleri kullanıcı yorumlarına göre olabilecek en iyi şekilde hizmetinize sunmaktır. Pazar payını en üst düzeye ulaştırmak ve Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede sunduğumuz internet hizmetlerinde akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında

Firmamız 2015 yılında farklı isim altında faaliyetine başlamıştır. Aradan geçen yıllar ile kazandığımız tecrübeleri her gün geliştirmeye devam ettik ve 2018 yılında yaptığımız bir değişiklik ile bağımsız olarak TUCHOST.COM alan adı  ile faaliyetimize devam etmekteyiz.

Ağırlıklı olarak oyun sunucu kiralama alanında hizmet vermekteyiz fakat yaptığımız yatırımlar ile vds kiralama ve web hosting alanında gün geçtikçe gelişmeye devam ediyoruz. Yaptığımız yatırımlar ilk önce kullanıcı memnuniyetini sağlamak daha sonra farklı alanlarda gelişmek için kullanmaktayız. İlk önce sattığımız ürünlerin kalitesini en yüksek seviyede tutmayı önemsiyoruz. Başlıca sattığımız ürünler arasında Oyun sunucuları, web hosting servisleri, sanal sunucu hizmetleri ve barındırma hizmeti bulunmaktadır.

Sürekli olarak yenilikleri takip etmekte ve firmamızı güncellemekteyiz. Bu nedenle sağladığımız hizmetlerin kalitesi her zaman en üst seviyede tutulur ve müşterilerimizin bizim ile kaldığı sürece yeni sistemlere kolay bir şekilde geçebilir, performanslarını her zaman en üst seviyede tutabilirler.