Minecraft Pocket Edition Sunucu Kiralama

Fivem Sunucu Kiralama - TUCHOST.COM

Minecraft Pocket Edition Server Kiralama

Hizmet Önizlemesi

Otomatik Kurulum

Ürün anında kuruluma alınır, hatasız şekilde otomatik olarak oluşturulur.

Profesyonel Destek

Gelişmiş destek sistemi ile çözülmeyen sorun yoktur.

Sunucu Yöneticisi

Tek tuş ile tüm oyun sunucularını kolayca kurabilirsiniz.

DDoS Koruması

1.5 Tbit/S DDoS Koruması ve Özel saldırı koruma sistemi.

Tecrübe

Yazılımsal ve Donanımsal olarak en iyi hizmetler.

Hizmet Değiştirme

İstediğiniz zaman tek tuş ile hizmet değiştirebilirsiniz.

Alacağınız tüm hizmetleri en ince detayına kadar önceden görebilirsiniz.

MCPE Sunucu

Donanım

Ryzen 9 / Ryzen 7 / Xeon 5675

 M.2 Nvme / EVO / QVO

DDR3 / DDR4 / ECC

15K RPM SAS/SATA RAID 0

Minecraft PE Sunucu Kiralama

Ortak Özellikler

 DDoS Koruması 

 %99.9 Uptime

 10Gbit UpLink

 Alt Kullanıcı

 Sınırsız Slot

 Discord Reklamı

 SubDomain

 İade Garantisi

 Müşteri Yetkisi

 Ücretsiz Paketler

 Otomatik Kurulum

 Tüm eklentiler

 Oyun Değiştirme

 Sunucu Yöneticisi

 Mobil Kontrol

 Ücretsiz Kurulum

 7/24 Destek

 Kolay Yönetim

 Temiz IP

 Mobil Erişim

 Yazılım Güncelleme

 Hızlı Yardım

 Gaming Donanım

 Saldırı Kontrol Paneli

 Forum Reklamı

 FTP / MYSQL

 22 İşletim Sistemi

Minecraft Pocket Edition Server Kurma

Fiyatlar / Ödeme

 Sunucu Paketleri

 TeamSpeak 3

 1500 Gbit DDoS Koruması

 Forum Reklam

 Discord Reklam

Sık Sorulan Sorular

Minecraft Pocket Edition sunucu kiralama hizmetinden gelir elde edebilirmiyim?

Evet, aldığınız minecraft sunucu kiralama hizmetinden gelir elde edebilirsininiz. Kiraladığınız hizmet ile istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz.

Panel ile VDS arasındaki fark nedir?

Panel : Tarayıcı üzerinden yönetilebilen, linux alt yapısı ile yüksek performans sağlayan, kolay kontrol edilebilen ve her kullanıcıya uygun yapıdadır.

VDS : Uzak masaüstü bağlantısı ile yönetilen, genellikle extra ts3 vb. programları çalıştırmak amacı ile kullanılır ve daha tecrübeli kişiler içindir.

En detaylı şekilde sorunuzun cevabını almak için: Tüm Detaylar

TUCHost Sunucu Yöneticisi ne işe yarıyor?

TUCHost.com’un müşterilerine özel olarak kullanımlarını kolaylaştırmak amacı ile kodladığı bir uygulamadır. Uygulama VDS (Sanal Sunucu) içerisine ücretsiz olarak kurulur. Programın amacı 10 larca oyunun sunucusunu tek tuş ile kurabilmeniz ve en sık kullanılan uygulamalara tek tuş ile ulaşabilmenizdir. 

Ücretsiz Web Sitesi Nedir?

Kiralanan Minecraft Pocket Edition server kiralama hizmetinin 100 tl ve üzeri tutarda olması durumunda tuchost.com olarak siz değerli kullanıcılarımıza tamamen bizim tarafından düzenlenen bir web sayfası hediye ediyoruz. İncelemek için : demo

Minecraft PE sunucu kiralama hizmeti teslim süresi nedir?

Minecraft PE sunucunu kiralama hizmetinizin ödemesi tamamlandıktan sonra 1 saat içerisinde teslim edilir. Ürünlerimiz otomatik kurulum özelliğine sahiptir.

Minecraft Pocket Edition server kiralama hizmeti daha sonra yükseltilebilirmi?

Evet, aldığınız Minecraft Pocket Edition sunucu kiralama hizmetini satın almanızın üzerinden kaç gün geçtiği farketmeden istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition server kiralama hizmetinde destek veriyormusunuz?

Evet, destek ekibimiz ve hizmetimiz bulunmaktadır. Teslim aldığınız Minecraft Pocket Edition sunucu kiralama hizmeti ile ilgili her konuyu bizlere danışabilirsiniz.  Minecraft PE sunucu hakkında yardım almak için sitemizin sağ alt tarafında bulunan canlı destek modülünü kullanabilir veya sitenin altında “footer” bölümünde belirtilen discord adresimize gelerek minecraft PE sunucu yardımı alabileceğiniz tüm alanları görebilirsiniz.

SİZE SAĞLANAN TÜM ÖZELLİKLERİN DETAYLI AÇIKLAMASI

Ürünü almadan önce tüm sağlayacağımız özellikleri , sistemleri , tüm teknik detayları ve panel görüntülerimizi kısacası alacağınız her bir özelliği en ince detayına kadar görmek istermisiniz?

Minecraft PE Hakkında

ÖZET:

Minecraft: Pocket Edition ( MCPE veya PE ), Mojang Studios tarafından 1.2’den önce cep telefonları içingeliştirilen Bedrock Edition of Minecraft‘ın eski başlığıydı. Pocket sürümleriningüncel sürümü 1.16.201’dir . Pocket Edition , daha sonra mobil olmayan platformlara Minecraft‘ın diğer dört sürümü olarak taşınan Bedrock Engine’i tanıttı: Windows 10 Edition , Gear VR Edition , Apple TV Edition ve Fire TV Edition .

Minecraft PE Hakkında Detaylı Bilgi

Pocket Edition ilk olarak Google Play’de Xperia Play için özel olarak 16 Ağustos 2011’de 6,99 US $ karşılığında piyasaya sürüldü. Daha sonra 7 Ekim 2011   ve iOS 17 Kasım 2011’de diğer Android cihazlar için piyasaya sürüldü . 13 Eylül 2012 tarihinde, Pocket Edition Sunucu Kiralama Amazon Uygulama Mağazasından satın alınmaya sunuldu. Oyunun esasen dünya kaydetme işlevi olmayan ve sınırlı envanter öğelerine sahip olan 0.2.1 sürümü olan demo / lite sürümü 21 Ekim 2013’e kadar mevcuttu. Windows Phone 8.1 sürümü, 10 Aralık 2014’te Microsoft Store’da piyasaya sürüldü. . [25]Windows Phone 8.1 sürümü (Windows 10 Mobile’da da çalışıyordu) 18 Kasım 2016’da v0.16.2’nin piyasaya sürülmesinden sonra kaldırıldı ve daha sonra yalnızca Windows 10 Mobile için bir sürümle değiştirildi (önceki sürümün sahipleri için ücretsiz 22 Şubat tarihinde Windows Phone 8.1 versiyonu) 2017 ile başlayan 1.0.3 . [26] yayımlanmasından sonra 1.0.0 .. , Pocket Edition Kindle Fire için artık Yangın TV için kullanılabilir, ancak yeni ve daha pahalı Yangın TV Edition önceki sahiplerine ücretsiz oldu.