MTA Sunucu Kiralama

Fivem Sunucu Kiralama - TUCHOST.COM

MTA Server Kiralama

Hizmet Önizlemesi

Otomatik Kurulum

Ürün anında kuruluma alınır, hatasız şekilde otomatik olarak oluşturulur.

Profesyonel Destek

Gelişmiş destek sistemi ile çözülmeyen sorun yoktur.

Sunucu Yöneticisi

Tek tuş ile tüm oyun sunucularını kolayca kurabilirsiniz.

DDoS Koruması

1.5 Tbit/S DDoS Koruması ve Özel saldırı koruma sistemi.

Tecrübe

Yazılımsal ve Donanımsal olarak en iyi hizmetler.

Hizmet Değiştirme

İstediğiniz zaman tek tuş ile hizmet değiştirebilirsiniz.

Alacağınız tüm hizmetleri en ince detayına kadar önceden görebilirsiniz.

MTA Sunucu

Donanım

Ryzen 9 / Ryzen 7 / Xeon 5675

 M.2 Nvme / EVO / QVO

DDR3 / DDR4 / ECC

15K RPM SAS/SATA RAID 0

Multi Theft Auto Sunucu Kiralama

Ortak Özellikler

 DDoS Koruması 

 %99.9 Uptime

 10Gbit UpLink

 Alt Kullanıcı

 Sınırsız Slot

 Discord Reklamı

 SubDomain

 İade Garantisi

 Müşteri Yetkisi

 Ücretsiz Paketler

 Otomatik Kurulum

 Tüm eklentiler

 Oyun Değiştirme

 Sunucu Yöneticisi

 Mobil Kontrol

 Ücretsiz Kurulum

 7/24 Destek

 Kolay Yönetim

 Temiz IP

 Mobil Erişim

 Yazılım Güncelleme

 Hızlı Yardım

 Gaming Donanım

 Saldırı Kontrol Paneli

 Forum Reklamı

 FTP / MYSQL

 22 İşletim Sistemi

MTA Server

Fiyatlar / Ödeme

 Sunucu Paketleri

 TeamSpeak 3

 1500 Gbit DDoS Koruması

 Forum Reklam

 Discord Reklam

Sık Sorulan Sorular

MTA sunucu kiralama hizmetinden gelir elde edebilirmiyim?

Evet, aldığınız MTA sunucu kiralama hizmetinden gelir elde edebilirsininiz. Kiraladığınız hizmet ile istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz.

Panel ile VDS arasındaki fark nedir?

Panel : Tarayıcı üzerinden yönetilebilen, linux alt yapısı ile yüksek performans sağlayan, kolay kontrol edilebilen ve her kullanıcıya uygun yapıdadır.

VDS : Uzak masaüstü bağlantısı ile yönetilen, genellikle extra ts3 vb. programları çalıştırmak amacı ile kullanılır ve daha tecrübeli kişiler içindir.

En detaylı şekilde sorunuzun cevabını almak için: Tüm Detaylar

TUCHost Sunucu Yöneticisi ne işe yarıyor?

TUCHost.com’un müşterilerine özel olarak kullanımlarını kolaylaştırmak amacı ile kodladığı bir uygulamadır. Uygulama VDS (Sanal Sunucu) içerisine ücretsiz olarak kurulur. Programın amacı 10 larca oyunun sunucusunu tek tuş ile kurabilmeniz ve en sık kullanılan uygulamalara tek tuş ile ulaşabilmenizdir. 

Ücretsiz Web Sitesi Nedir?

Kiralanan MTA server kiralama hizmetinin 100 tl ve üzeri tutarda olması durumunda tuchost.com olarak siz değerli kullanıcılarımıza tamamen bizim tarafından düzenlenen bir web sayfası hediye ediyoruz. İncelemek için : demo

MTA sunucu kiralama hizmeti teslim süresi nedir?

MTA sunucunu kiralama hizmetinizin ödemesi tamamlandıktan sonra 1 saat içerisinde teslim edilir. Ürünlerimiz otomatik kurulum özelliğine sahiptir.

MTA server kiralama hizmeti daha sonra yükseltilebilirmi?

Evet, aldığınız MTA sunucu kiralama hizmetini satın almanızın üzerinden kaç gün geçtiği farketmeden istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

MTA server kiralama hizmetinde destek veriyormusunuz?

Evet, destek ekibimiz ve hizmetimiz bulunmaktadır. Teslim aldığınız MTA sunucu kiralama hizmeti ile ilgili her konuyu bizlere danışabilirsiniz.  MTA sunucunuz hakkında yardım almak için sitemizin sağ alt tarafında bulunan canlı destek modülünü kullanabilir veya sitenin altında “footer” bölümünde belirtilen discord adresimize gelerek MTA sunucu yardımı alabileceğiniz tüm alanları görebilirsiniz.

SİZE SAĞLANAN TÜM ÖZELLİKLERİN DETAYLI AÇIKLAMASI

Ürünü almadan önce tüm sağlayacağımız özellikleri , sistemleri , tüm teknik detayları ve panel görüntülerimizi kısacası alacağınız her bir özelliği en ince detayına kadar görmek istermisiniz?

MTA Hakkında

  ÖZET:

Multi Theft Auto (MTA), Grand Theft Auto: San Andreas için çıkarılmış bir çok oyunculu oyun istemcisidir. Bu yazılım ile oyuncuların kurduğu sunucularda birçok türde (Yarış, freeroam, deathmatch, roleplay) başka online oyuncularla birlikte oynanabilir.

MTA hakkında detaylı bilgi

Mta olarak bilinen Multi Theft Auto, Grand Theft Auto San Andreas‘in çok oyunculu oynanabilen oyunudur. Oyuna birçok eklenti eklenebilir. Bu eklentiler araçlar, karakterler, evler, haritalar olarak sıralanabilir. Mta sadece çok oyunculu oynanabilen bir oyun değil kendi haritanızı da tasarlayabileceğiniz bir oyundur. Oyunda birçok sunucu türü bulunmaktadır, bu oyun türleri;

Freeoram

Oyuncuların araç sürerek eğlendiği ve çete savaşları yapabildiği bir oyun türüdür. En çok araç moduna sahip olan sunucu kiralama türü Freeoram’dır.

Roleplay

Gerçek hayata uyarlanan sunucu kiralama türüdür. Oyunda emniyet müdürlüğü, hastahane, haber şirketi gibi kuruluşlar bulunur, bu kuruluşlara katılmak için bir teste tabi tutulursunuz ve testi geçebilirseniz o kuruluşun bir üyesi olabilirsiniz.

Dayz

Yerlerden eşya toplayarak gelişebildiğiniz sunucu türüdür. birçok yerden araba bulup sürmeniz mümkündür fakat arabanın parçalarını sizin tamamlamanız gerekmekte.

Destruction Derby

Bu sunucu kiralama türünde amaç arabalara çarparak suya düşürmektir. Oyunda birçok yerde arabanıza güç katacak ve tamir edecek eşyalar bulunur, bu eşyaların üstünden geçerek yararlanabilirsiniz.