Neden En İyi TUCHOST.COM

Neden TUCHOST.COM?

 

TUCHOST.COM Sunucu Yöneticisi

TUCHOST.COM Sunucu Yöneticisi alınan herhangi bir vds ürünü için tasarlanmıştır. Uygulamanın yapılış amacı müşterilerimizin aldığı vds ürünlerinde istedikleri onlarca oyun sunucusunu tek tuşa ile kurabilmelerini sağlamaktır. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan onlarca yararlı uygulamayı tek tuş ile kurabilirsiniz. Son güncellemeler ile Hosting sistemleride eklenmiştir. Uygulamanın müşterilerimize en büyük yararı ise örneğin vds kiralayan bir müşteri isterse bir oyun sunucusu kurabilir veya oyun sunucusu kuran bir müşteri dilediği zaman farklı bir oyun ile değiştirebilmektedir.

Ücretsiz Web Sayfası

Tüm ürünlerimizde geçerlidir ve bu kampanyadan yararlanmanız için 100 tl ve üzeri bir alışveriş yapmış olmanız yeterlidir. Diğer hosting firmalarında olan forum konu tasarımı veya ücretsiz reklamın yanı sıra size özel bir web sayfası sağlamaktayız. Bu hizmet kullanıcıların örneğin oyun sunucu hizmeti satın almış birinin sunucusunu rahat bir şekilde tanıtmasına ve profesonel / kurumsal gözükmesine sebep olmakta ve bu sayede oyuncularına yüksek güvenilirlik hissettirmektedir. Web sayfanızı aldığınız sunucuya göre gerekli düzenlemeleri yapıp size teslim etmekteyiz bu sayede hiçbir kod bilgisine ihtiyacınız yoktur.

1.5 Tbit/S DDoS Koruma Sistemleri

(1.5 Tbit/S Standart olarak ücretsiz sağlanan koruma paketimizdir.)

DDoS Koruması konusunda iddialıyız! Neden mi? çoğu firma DDoS koruması olduğunu ve koruyabileceğini söyler, ama bunu başaramazlar. En büyük sebebi ise DDoS Saldırılarının %100 korunamamasından kaynaklanmaktadır. TUCHOST.COM Olarak sağladığımız 1.5 Tbit/S Standart DDoS Korumasını kendimiz de test ettik ve güveniyoruz. Ancak biliyoruzki bu koruma bile bazı saldırıları koruyamayacaktır. Bu nedenle aldığınız ürünün sayfasında özel yazılımlar geliştirdik. Bu yazılımlar sizin kendi sunucunuzu yurt dışına kapatmanıza, saldırı altındaysanız kesmenize ve çeşitli şekilde saldırı koruma hizmetini ip adresinize özel yönetmenizi sağlamaktadır. Bu sayede türkiyenin en yüksek koruma seviyesi olan 1.5 Tbit/S DDoS Korumamızı aşmayı başarsalar bile asla saldırı ile sunucunuzu düşüremeyeceklerdir. Ayrıca DDoS Konusunda geliştirdiğimiz teknoloji saldırı atan sunucuyu tespit ederek gelen saldırıyı tekrar saldıran sunucuya yönlendirmekte ve bu sayede kaynağı kökünden imha etmektedir.

Güvenli Ödeme

TUCHOST.COM Üzerinden almış olduğunuz tüm ürünler Türkiyenin en büyük sanal pos sağlayıcısı PayTR alt yapı güvencesi ile 3D Secure aktif şekilde alınmaktadır.

 Resmi Firma

TUCHOST.COM Üzerinden alınan her hizmet faturalandırılır yani belgelendirilir ve sanal ortamda arşivlenir. 2015 Yılından beri yaptığımız yatırımlar bu alandaki ciddiyetimizi göstermektedir ve asla vaz geçmediğimiz müşteri memnuniyeti hırsı ile her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

 Hizmete Uygun Donanım

Donanım konusunda uzman ekipler ile çalışmalar yapmaktayız. Oyun sunucusu için Ryzen 9 (ATX) Türü yüksek sistemler sunabilirken aynı zamanda hosting ve vds ürünleri içinde Xeon (RACK) sistemlerimiz mevcuttur. Bu sayede piyasadaki tüm sağlanabilen donanım ihtiyaçlarınızı TUCHOST.COM adresinden kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

 Destek Sistemi

Destek sistemimiz çoğu firmadan farklıdır. Kullanıcılarımızın bizden istediği destekleri depoluyor ve forumumuz üzerinde yayınlıyoruz. Yayılnadığımız bilgiler tamamen kendimiz tarafından en baştan yazılmış ve görselli anlatım şeklinde donatılmıştır. Yazdığımız konuları Hızlı Destek Sistemi ile birleştirerek kullanıcılarımıza en iyi ve hızlı desteği sağlamaktayız. Alacağınız destek hızlı destek sisteminde yok ise tarafımızca canlı olarak destek hizmeti almaktasınız ve 1 hafta içerisinde bulamadığınız hızlı destek konusunu sistemde görebilirsiniz. Her gün gelişmeye devam eden hızlı destek sistemimiz ile destek süremin müşteri sayımız arttığında diğer firmalar gibi yavaşlamak yerine dahada hızlanmaktadır. Hızlı destek bölümü genellikle oyun sunucularında sunucu ismi değiştirme Vb. konuları içermektedir. Bunun dışındaki oluşabilecek herhangi bir problemde 7/24 anında sorununuzu çözmeye hazırız.

 Para İadesi

TUCHOST.COM Hizmetinizi teslim aldıktan sonra 24 saat içerisinde söylediğimiz hizmeti sağlamadığımız takdirde bize belirterek iadenizi alabilirsiniz.
TUCHOST.COM Üzerinden alınan iadesi yapılamayacak tarafımızca kayıt edilmeyen (SSL,DOMAIN,DEDICATED,CO-LOCATION VE KOPYALANABİLİR İÇERİK) hariç 24 saat içerisinde sağladığımızı söylediğimiz hizmeti sağlayamaz isek kanıtı ile birlilkte bize sunduğunuzda hizmetin kullanılan kısmı düşülerek kalan ücret iade edilebilmekte veya telafi süre eklemesi yapılarak devam edilebilmektedir.