Rust Sunucu Kiralama

Rust Sunucu Kiralama - TUCHOST.COM

Rust Server Kiralama

Hizmet Önizlemesi

Otomatik Kurulum

Ürün anında kuruluma alınır, hatasız şekilde otomatik olarak oluşturulur.

Profesyonel Destek

Gelişmiş destek sistemi ile çözülmeyen sorun yoktur.

Sunucu Yöneticisi

Tek tuş ile tüm oyun sunucularını kolayca kurabilirsiniz.

DDoS Koruması

1.5 Tbit/S DDoS Koruması ve Özel saldırı koruma sistemi.

Tecrübe

Yazılımsal ve Donanımsal olarak en iyi hizmetler.

Hizmet Değiştirme

İstediğiniz zaman tek tuş ile hizmet değiştirebilirsiniz.

Alacağınız tüm hizmetleri en ince detayına kadar önceden görebilirsiniz.

Rust Sunucu

Donanım

Ryzen 9 / Ryzen 7 / Xeon 5675

 M.2 Nvme / EVO / QVO

DDR3 / DDR4 / ECC

15K RPM SAS/SATA RAID 0

Rust Server

Fiyatlar / Ödeme

Sık Sorulan Sorular

Rust sunucu kiralama hizmetinden gelir elde edebilirmiyim?

Evet, aldığınız rust sunucu kiralama hizmetinden gelir elde edebilirsininiz. Kiraladığınız hizmet ile istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz.

Panel ile VDS arasındaki fark nedir?

Panel : Tarayıcı üzerinden yönetilebilen, linux alt yapısı ile yüksek performans sağlayan, kolay kontrol edilebilen ve her kullanıcıya uygun yapıdadır.

VDS : Uzak masaüstü bağlantısı ile yönetilen, genellikle extra ts3 vb. programları çalıştırmak amacı ile kullanılır ve daha tecrübeli kişiler içindir.

En detaylı şekilde sorunuzun cevabını almak için: Tüm Detaylar

TUCHost Sunucu Yöneticisi ne işe yarıyor?

TUCHost.com’un müşterilerine özel olarak kullanımlarını kolaylaştırmak amacı ile kodladığı bir uygulamadır. Uygulama VDS (Sanal Sunucu) içerisine ücretsiz olarak kurulur. Programın amacı 10 larca oyunun sunucusunu tek tuş ile kurabilmeniz ve en sık kullanılan uygulamalara tek tuş ile ulaşabilmenizdir. 

Ücretsiz Web Sitesi Nedir?

Kiralanan rust server kiralama hizmetinin 100 tl ve üzeri tutarda olması durumunda tuchost.com olarak siz değerli kullanıcılarımıza tamamen bizim tarafından düzenlenen bir web sayfası hediye ediyoruz. İncelemek için : demo

Rust sunucu kiralama hizmeti teslim süresi nedir?

rust sunucunu kiralama hizmetinizin ödemesi tamamlandıktan sonra 1 saat içerisinde teslim edilir. Ürünlerimiz otomatik kurulum özelliğine sahiptir.

Rust server kiralama hizmeti daha sonra yükseltilebilirmi?

Evet, aldığınız rust sunucu kiralama hizmetini satın almanızın üzerinden kaç gün geçtiği farketmeden istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

Rust server kiralama hizmetinde destek veriyormusunuz?

Evet, destek ekibimiz ve hizmetimiz bulunmaktadır. Teslim aldığınız rust sunucu kiralama hizmeti ile ilgili her konuyu bizlere danışabilirsiniz.  Rust sunucunuz hakkında yardım almak için sitemizin sağ alt tarafında bulunan canlı destek modülünü kullanabilir veya sitenin altında “footer” bölümünde belirtilen discord adresimize gelerek rust sunucu yardımı alabileceğiniz tüm alanları görebilirsiniz.

SİZE SAĞLANAN TÜM ÖZELLİKLERİN DETAYLI AÇIKLAMASI

Ürünü almadan önce tüm sağlayacağımız özellikleri , sistemleri , tüm teknik detayları ve panel görüntülerimizi kısacası alacağınız her bir özelliği en ince detayına kadar görmek istermisiniz?

Rust Hakkında

  ÖZET:

Rust’taki tek amaç hayatta kalmaktır.

Bunu yapmak için açlık, susuzluk ve soğuk gibi engellerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ateş yakın. Barınak inşa edin. Et için hayvanları öldürün. Kendinizi diğer oyunculardan koruyun ve et için onları öldürün. Diğer oyuncularla ittifak kurun ve bir kasaba oluşturun.

Hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yapın.

Rust hakkında detaylı bilgi

Rust bir olan çok oyunculu -sadece sağ kalım video oyunu tarafından geliştirilen Facepunch Studios . Rust, ilk olarak Aralık 2013’te erken erişimde yayınlandı ve Şubat 2018’de tam sürümünü aldı. Rust , Microsoft Windows ve macOS’ta kullanılabilir . PlayStation 4 ve Xbox One için konsol sürümlerinin2021’de piyasaya sürüleceği duyuruldu. Rust , başlangıçta ARMA 2 için popüler bir mod olan DayZ’nin işçiliği ile bir klonu olarak oluşturuldu. Minecraft’takilere benzer öğeler .

Rust’un amacı, toplanan veya çalınan malzemeleri kullanarak vahşi doğada hayatta kalmaktır. Oyuncular açlıklarını, susuzluklarını ve sağlıklarını veya ölme riskini başarıyla yönetmelidir. Ayılar ve kurtlar gibi düşman hayvanların varlığına rağmen ; Oyuncuya yönelik birincil tehdit, oyunun yalnızca çok oyunculu olması nedeniyle diğer oyunculardır. Savaş, ateşli silahlar ve yay gibi çeşitli silahlarla gerçekleştirilir . Buna ek olarak, oyuncu olmayan karakterler tarafından kontrol edilen araçlar zaman zaman silahlı oyunculara saldırarak dolaşacak. Rust , başlangıçta sınırlı olsa da, oyunun açık dünyasındaki belirli öğelerin keşfine kadar sınırlı. Korunmaya devam etmek için oyuncular, hayatta kalma şanslarını artırmak için üsler inşa etmeli veya klanlara katılmalıdır .